GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddset 8135493
nr 813 5493
Kryddset
Gustafsberg
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 mars 2013
kl 19:07:26
9/3 12:21:03